EkonomiGüncel

Denizbank banka şubelerine giden parasız çıkmıyor! Hemen 40.000 TL ödeme TC kimlik ile veriliyor

Denizbank banka şubelerine giden parasız çıkmıyor! Hemen 40.000 TL ödeme TC kimlik ile veriliyor. Denizbank 40000 TL’ye kadar TC kimlik numarası üzerinden ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Denizbank 36 ay vadeye kadar, böylece bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlara 40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemelerine hemen aynı gün içinde SMS atan vatandaşlara verecek.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 40000 TL’ye kadar kredi ödemeleri hemen verilmektedir. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlara banka şartlarına uygun olmaları ile birlikte kredi ödemeleri verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay olabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verilmektedir.

Sms ile ihtiyaç kredisi

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri verilmektedir. Sms ile onay alan tüm vatandaşlar istedikleri zaman ihtiyaç kredisi alabilirler ve kredilerine istedikleri zaman isterlerse banka şubesinden isterlerse de mobil uygulamalar üzerinden kullanabilmektedirler.

Başa dön tuşu