EkonomiGüncel

Denizbank banka hesabınız varsa 5 gün içinde işlem yapın! Bankadan açıklama yapıldı!

Denizbank banka hesabı olan vatandaşlar, 5 gün içinde başvuru gerçekleştirmesi durumunda bu bankanın yapmış olduğu yeni gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların 5 gün içinde başvuru yaparak, 45000 TL kredi ödemelerine hemen internet bankacılığı uygulamaları üzerinden cep telefonları aracılığı ile birlikte kendi hesaplarına yatırabiliyor.

Denizbank, son zamanlarda yaptıkları kredi kampanyaları ile birlikte özellikle emekli olan vatandaşlar, başta olmak üzere bireysel olan tüm vatandaşlara destek kredilerine en düşük faiz oranları ile birlikte kolay bir şekilde vermek istemektedir. Denizbank üzerinden bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan müşterilerin nakit ihtiyacı olmaları durumunda istedikleri zaman, Denizbank şubelerine gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabileceğini de söylemek istiyoruz.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizler de 5 gün içinde başvuru yaparak, hemen bu bankadan SMS ile ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Sms ile kredi onayı almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, cebimde kredi kampanyasına katılmış olursunuz.

Denizbank, hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden, yapacakları işlemlere, Denizbank’ın mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Başa dön tuşu