EkonomiGüncel

Denizbank banka hesabı olanlara 3 gün süre verildi! İşlem yapmanız gerekiyor!

Denizbank banka hesabı olanlara 3 gün süre verildi! İşlem yapmanız gerekiyor! Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda nakit ihtiyacı olan vatandaşları 3 gün süre içerisinde işlem yapılacağı açıklandı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşları, Denizbank, 3 gün içerisinde işlem yapacak. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi kullanabileceğiniz 50000 TL kredi için kendi banka müşterisi olan bireysel müşterilere daha uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil para ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinden, nakit kredi kullanacak olan kişilere 50000 TL ödeme cep telefonu üzerinden SMS atarak ve internet bankacılı uygulaması kullanılarak da yapılmaktadır.

SMS KREDİ!

Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için kredi başvurunuz için ücretli bir mesaj atmanız gerekiyor. Cebimde kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirecek uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırarak hemen aynı gün içinde alabileceksiniz. Cebimde kredi kampanyasına katılmak için kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Başa dön tuşu