EkonomiGüncel

Denizbank açıkladı! Nakit isteyenlere Ocak sonuna kadar 50.000 TL ödenecek!

Denizbank açıkladı! Nakit isteyenlere Ocak sonuna kadar 50.000 TL ödenecek! Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu işlemlerde ihtiyaç kredisi ödemeleri 36 ay vadeli olarak ödenmektedir. 50000 TL’ye kadar Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere banka, belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda kredi onayı alabilmeleri gibi 36 ay vadeli kredilerde de TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamada, kredi notu sorgulaması yapılmaktadır.

Denizbank Bank İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, uygun faizlerle bu bankadan, diledikleri zaman 50000 TL krediyi Ocak ayı sonuna kadar alabilmektedir.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, Arda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirilirken, Denizbank, aynı zamanda emekli olan vatandaşlara da ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Denizbank emekli maaşını banka üzerinden alan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden mesaj atarak da diledikleri zaman kredi ödemesi alabilmektedirler.

Banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar, maalesef kredi onay alamazken, kredi başvurusunu, mobil uygulamalar üzerinden yapacak olan kişilerinde banka hesapları olması istenmektedir.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank üzerinden SMS ile başvuru yapmak isteyen vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.

Başa dön tuşu