EkonomiGüncel

Denizbank 5 gün içinde işlem yapanlara 55 bin TL ödeme verecek!

Denizbank 5 gün içinde işlem yapanlara 55 bin TL ödeme verecek! Denizbank 5 gün içerisinde işlem yapan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyada 55000 TL’ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapılacağını ve onaylanan kredileri hesaplarına atarak kullandıracağını açıkladı.

Denizbank üzerinden bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak veya bankaların internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak şubelere gitmeden ne kadar kredi onay aldıklarını görebiliyor.

DenizBank şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise Denizbank Bireysel Müşteri Temsilcisi üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte banka şubesi üzerinden gelir belgesiz olarak sadece kimlikleriyle birlikte 55000 TL 24 ay vadeli kredi kullanabilmektedir. Denizbank şubeleri üzerinden yapacağınız kredi başvurularında ayrıca emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını bankalara taşıyarak, kredi alabilmelerinde mümkün olacağını söylemek istiyoruz.

Denizbank SMS veya internet üzerinden başvuru yaptırarak sizlere ihtiyaç kredisi limiti olarak 55.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygunsanız hemen onay alabilir ve 24 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kategorisinde verilecek bu kredi için ayrıca dilerseniz emekli kredisi, tatil kredisi, düğün kredisi, eğitim kredisi gibi ihtiyacınıza özel kredi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Kredi başvurusu için banka sms sistemini kullanarak bankaya gitmeden ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Kredi onayı almanız için Kredim TC KİMLİK yazarak 3280’e mesaj atabiliyorsunuz. Banka bu şekilde kredi değerlendirmesini yapar ve size 55.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlar.

Başa dön tuşu