EkonomiGüncel

Denizbank 3 gün süre verdi! Hesabı olanlara 50 bin TL ödeme yapılacak!

Denizbank, son zamanlarda yapmış olduğu başvurular ile birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, cebinde, Denizbank kartı olan vatandaşlara 50000 TL’ye kadar ödeme yapmaya devam edecektir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve bireysel müşterilerin, sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda da kredi kullanabilecekleri kampanyalara sizlerde katılabilirsiniz.

Denizbank resmi internet siteleri üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda özellikle kasım ayı içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri, istedikleri zaman internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de ödenmektedir. Bireysel müşterilerin banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için başvurularını gerçekleştirmeleri ve hızlı bir şekilde onay almaları gerekiyor.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz durumunda banka üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecek ve onaylanan bu krediler ile birlikte hesabınızda ödemeleri, istediğiniz zaman alabileceksiniz. Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden SMS ile yapmış oldukları başvurular sonrasında kredi onayı almalarıyla birlikte aynı gün içinde destek kredisi alabileceklerdir.

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyada kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı göndermeniz ile birlikte sizlerde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları ile birlikte aynı gün içinde hesaplarına ödemeler verilmektedir. Denizbank kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için ihtiyaç kredisi alabilecek ve onaylanan bu krediler ile birlikte aynı gün içinde destek kredilerinden faydalanabileceksiniz.

Başa dön tuşu