Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzayı attı: Resmi Gazete’de yayımlandı! Emekliye müjde verildi!

Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da duyurusu yapılan ve sadece emekli olan vatandaşlar için verilecek, kampanyaya imza atıldı. Emekli maaşınızı sizlerde Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden yapacağınız tüm işlemlerde nakit ihtiyacı olan vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, diledikleri zaman kredi ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden devlet destekli düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emekli ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için banka şartlarına uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi ödemesi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi işlemlerini hemen yaparak ihtiyaç kredisi kullandıracağını duyurdu.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde kredi işlemlerini 5 dakika içerisinde yapabilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredilerini kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak destek kredileri ödenmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman ihtiyaç kredisi ödemesi yapacaktır.

Başa dön tuşu