Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan emekliye müjde verdi! Kamu bankaları 85000 TL verecek yarın başlıyor!

Emekliler bağlamında yeni bir kredi kampanyası start aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verilen bilgiye göre emekliler de 85 bin Türk Lirasına kadar tüketici kredisini ayrıcalıklı fırsatlarla alabilecekler. Üstelik emekliler bu krediyi çekerken olabildiğince düşük bir faiz oranıyla karşılaşacaklar. İşte merak edilen ayrıntıların tamamı haberimizde.

Emekliler bağlamında verilen kredinin en güzel yanı, düşük faiz oranlarıyla geri ödeme yapılmasıdır. Bu kredi desteğinde emekliler için Findeks puanlarının düşük olması mühim olmayacak. Böylece anında herkes kolay bir şekilde kredi çekmek hususu ile ilgili önemli bir kazanıma da sahip olacak.

Bankalar vasıtasıyla emekli maaşlarını almaları gerekiyor. Böylece tam da bekledikleri fırsatlarla emekliler de avantajlı bir şekilde kredi alabilecekler. Burada bilhassa kamu bankalarının ayrıcalıklı kampanyaların adresi konumda yer aldıklarını ifade etmek olasıdır.

Ziraat Bankası’nın Müjdesi

Ziraat Bankası, emeklilere yönelik evrensel kredilendirme hareketlerini destekleyen ilk bankadır. Kredi, emeklilere borç kapatma kredisi olarak sunuluyor ve devlet bağlamında desteklenecek. Maaşını bu banka vasıtasıyla alamayan vatandaşların bu krediden yararlanabilmeleri amacıyla ilk olarak ücretlerini bu bankaya getirmeleri gerekmektedir. Ardından kolay bir şekilde müracaat yapabilirsiniz. Başvuruları olumlu değerlendirilen emekliler, gereksinim duydukları kredi desteğine hemen erişebilecekler.

Vakıfbank Fırsatları

Vakıfbank sürece dahil olan bankalar arasında yer alıyor. Bu kredi desteği banka vasıtasıyla ödemesi oluşturulan bütün emeklilere sunulurken, 3 sene vade ve 90 gün erteleme fırsatından da emekliler yararlanabilecekler. Başvurular en yakın Vakıfbank şubesinden ya da İnternet Bankacılığı üzerinden yapılabilir.

Halkbank Fırsatları

Halkbank, tüketici kredisi sunarak emeklileri desteklemek için harekete destek veren son dakika bankalarından biri oldu. 85.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi yayınlayan Halkbank, son günlerde adından sık sık söz ettirmeyi de başarıyor! Halkbank, kendi bankasından emekli maaşı alma koşulları sunarken, internet bankacılığı ve mobil bankacılık vasıtasıyla da kredi müracaatı yapılabilmektedir. Halkbank’ın internet sitesinde de kredi faiz oranları ve koşulları ile ilgili kapsamlı veriler yer almaktadır.

 

Başa dön tuşu