Ekonomi

Cumhurbaşkanı duyurdu: Ziraat Bankası’ndan Ödeme Alacaksınız! Son Dakika

Ziraat Bankası üzerinden devlet destekli kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara duyuru paylaşıldı. Devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası müşterileri olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, devlet destekli ihtiyaç kredisi kullanmak için Cumhurbaşkanı tarafından onayı da verilen bu kredi kampanyalarına katılabilmektedir. Bireysel müşteri olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini internet üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedirler.

50000 TL kredi ödemesi verilecek

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, devlet destekli alacakları bu kredi kampanyalarında 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, Ziraat Bankası müşterisi olması durumunda ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi ödemelerinizi uygun faiz oranları ile birlikte hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda da internet bankacılığı uygulamasını kullanmanız sizin için yeterli olacaktır.

Emekli olan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için emekli maaş hesaplarının bu bankalar üzerinden alınması, banka tarafından istenen şartların başında geliyor. Emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak olan başvurularda daha yüksek limitlerde kredi kullanmanız mümkün olmaktadır.

Başa dön tuşu