Ekonomi

Cumhurbaşkanı duyurdu! 10.000 TL ödeme emekliye hemen yarın yapılacak!

10.000 TL kadar emekli ödemesi alacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Cumhurbaşkanı onaylı verilecek olan bu kredi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirerek, emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak olan işlemler ile birlikte sizlerde istediğiniz zaman kredi alabilirsiniz. Devlet destekli olarak alabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyalarında başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu öldürme, onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılmaktadır.

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, destek verecek ve kendi internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm emeklilerin maaş müşterisi olması gerekiyor.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar….

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, bu en yakın banka şubeleri de kimlikleriyle birlikte giderek devlet destekli, faiz oranlarından yararlanabilecekleri kredileri kullanabilirler, kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz, masrafsız düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularını kolay bir şekilde yapabilecek ve şubelere gitmeden istedikleri zaman kredilerini kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli krediler verileceği açıklandı.

Başa dön tuşu