Ekonomi

Cumhurbaşkanı akşam açıkladı! 20.000 TL ödeme kamu bankaları yapacak

Cumhurbaşkanı akşam açıkladı! 20.000 TL ödeme kamu bankalarından yapılacak! Devlet destekli olarak kamu bankaları üzerinden 20000 TL’ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar için nasıl bir şekilde sonuç verilecek yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Devlet destekli olarak alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır.

20000 TL’ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 20000 TL kredi almak istiyorlarsa, ihtiyaç kredisi faizleriyle birlikte düşük faizli kredi kullanabilecek ve en düşük faiz oranlarından yararlanarak 5 dakika içerisinde kredi işlemlerini yapabileceklerdir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları, kampanyalarda özellikle emekli olan vatandaşlar, emekli maaş hesapları aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredileri verecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırarak kullanacaktır.

Banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek, alabileceğiniz bu kampanyalardan sizlerde yararlanmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte giderek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanan krediler, hesabınıza yatırarak hemen kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank haricinde diğer özel bankalar arasında yapılan kampanyalarda, kamu destekli olan tüm bankalar, 20000 TL’ye kadar düşük faizli kredi verecek ve daha önce kendi bankalarından kredi kullanmış olan vatandaşları da 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacaktır.

Başa dön tuşu