Magazin

Çöp Adam Peri kimdir? Nasıl bir karakter? kim oynuyor? iyi mi kötü mü? Elçin Sangu kaç yaşında?

Çöp Adam Peri kimdir? sorusunun yanıtı dizinin Engin Altan Düzyatan ile anılmaya başlaması ve diziye Elçin Sangu’nun dahil olması sonrasında merakla sorulmaya başlandı.

Çöp Adam Peri kimdir? Çöp Adam Peri karakterini yakından tanıtacağımız haberimizde diziye yeni dahil olan başarılı oyuncu Elçin Sangu’dan da bahsedeceğiz.

Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşirken, dizinin gümbür gümbür geleceğini sizlerer söyleyelim. Çöp Adam dizisi Peri kimdir?= sorusu şu sıralar en çok sorulan sorular arasındaki yerini aldı.

Elçin Sangu Engin Altan Düzyatan ile partner mi olacak ? sorusu Elçin Sangu’nun Çöp Adam Peri’si olduğu açıklaması sonrasında merak edildi. Peki Çöp Adam Peri kimdir? Çöp Adam Peri karakteri ile karşımıza çıkan isim nedir? Hangi oyuncu Çöp Adam Peri karakterini oynayacak.

Çöp Adam Peri kimdir?

Çöp Adam dizisi Star TV ekranları için çekilmeye hazırlanırken dizinin karakterleri de yavaş yavaş netleşiyor. İşte bu karakterlerden biri de Çöp Adam Peri olmakta. Kızıl Güzel Elçin Sangu Çöp Adam Peri’si olarak karşımıza çıkacak. Aradan geçen uzun zaman sonrasında Elçin Sangu ekranlarda adeta fırtınalar estirecek.

Kiralık Aşk dizisiyle ekranların vazgeçilmez yıldızı haline gelen Elçin Sangu, Çöp Adam dizisiyle bir dönecek pir dönecek.

Çöp Adam dizisi Peri banka müdürü başrolü

Çöp Adam dizisinde kariyerinin zirvesinin yalayan bir banka müdürü olan Peri, karakteri ile karşımıza çıkan isim Elçin Sangu olmaktadır. Şimdi Elçin Sangu’yu yakından araştıralım.

Elçin Sangu kimdir? Elçin Sangu rol aldığı diziler Elçin Sangu en son hangi dizide oynadı gibi detaylar sizlerle

Elçin Sangu kimdir?

1985 yılı İzmir doğumlu olan Elçin Sangu, opera bölümü mezunudur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi Jale’si olarak sektöre giriş yapan Elçin Sangu’nun yıldızının parladığı dizi ise Kiralık Aşk dizisidir.

2016 yılının ikinci en popüler Türk aktrisi seçilen Elçin Sangu en son Yalancılar Ve Mumları dizisinde yer almıştır.

Elçin Sangu Yer Aldığı Diziler

2011 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Jale
2012 Sen de Gitme – Burcu
2012-2013 Aşk Kaç Beden Giyer? – Nehir
2013-2014 Bir Aşk Hikayesi – Eda
2014 Kurt Seyit ve Şura – Güzide
2015 Sevdam Alabora – Zeynep
2015-2017 Kiralık Aşk – Defne Topal
2018-2019 Çarpışma – Zeynep Tunç
2020 İyi Günde Kötü Günde – Leyla
2021 Yalancılar ve Mumları – Ceyda
2022 Çöp Adam – Peri

 

Başa dön tuşu