Ekonomi

Cebinde Ziraat Kartı Olanlara 24000 TL 36 ay Vadeli Ödeme Başladı! TC kimlik ile sorgulama yapın!

Cebinde, Ziraat Bankası kartı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 24000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusu yapabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyuruda, 24000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar için ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya sadece bireysel müşteriler katılabilecek.

Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanyada özellikle de emekli maaşı alan vatandaşlar, 24000 TL kredi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için banka şubelerine giderek, öncelikli olarak maaş müşterisi olması gerekiyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız ve daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış iseniz, 24000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir ve gelir belgesiz olarak bu krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, onay alabilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için politikaları uygun bir müşteri olması gerekiyor. Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan VakıfBank Halkbank üzerinden de detaylı bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve bu bankalardan almış olduğunuz tüm kredilerde, diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanarak, işlem yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu 24000 TL, nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bu üç ay ertelemeli 36  ay vadeli 24000 TL kredi almak için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanacaktır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapacak olan vatandaşlar, 3 ay Ertelemeli 24000 TL ihtiyaç kredisini istedikleri zaman alabilmektedirler.

36 ay vadeli olarak verilecek ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesine ertelemeli yaptıktan sonra sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlanmaktadır. Cebinde, Ziraat Bankası kartı kullanan herkes internet bankacılığı şifresi oluşturarak, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi başvurusunda bulunabilmektedir.

Başa dön tuşu