Ekonomi

Cebinde Ziraat Bankası kartı olan kişiler dikkat! Son dakika ödeme haberi verildi!

Cebinde Ziraat Bankası kartı olan kişiler dikkat! Son dakika ödeme haberi verildi! Ziraat bankasındaki kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirerek, kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde hızlı bir şekilde kredi işlemleri yapmaktadır.

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada 90000 tl kadar sizlere 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirecektir. Cebinde, Ziraat Bankası kartı olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde, ödemeler gerçekleştirilir ve dilediğiniz zaman bu kredileri, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden alabilirsiniz.

BAŞVURU

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların cebinde kredi kartı ve bankamatik kartı olması durumunda, Ziraat Mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilir.

Ziraat Bankası banka şubelerine giderek kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kimliğiyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapacakları kredi başvurusu sonucuna, şube yetkisinde onay alarak, 90000 TL olarak kullanabilmektedir.

Cebinde Ziraat Bankası kartı olan kişiler yalnızca bu fırsattan faydalanmış olacak. 90.000 TL ihtiyaç kredisi ve konut kredisi olanaklarından faydalanmak için kişilerin şubelere ve dijital ortamlar üzerinden işlemlerini yapmaları gerekiyor. Bütün bu bilgiler ışığında Ziraat Bankası günümüz koşullarında pek çok farklı ayrıcalığı fırsata imzasını attığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Ziraat Bankası sunmuş olduğu en iyi fırsatlarla sizlere geniş standartlar dahilinde hizmet imkanları sunmayı başarıyor. Sunulan bütün hizmetler uluslararası bankacılık sistemleriyle bire bir uyumluluk gösteren hizmetler bütünüdür.

Başa dön tuşu