Ekonomi

Cebinde Akbank kartı olan vatandaşlara 90.000 TL kredi ödemesi yapılıyor, Bugün başladı

Cebinde Akbank kartı kullanan vatandaşlar artık başvurularını gerçekleştirmek için Akbank şubelerine gitmeden de yüksek limitle krediler kullanabilmektedirler. Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu duyurusu sonrasında özellikle Akbank müşterisi olan vatandaşlar Akbank direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor onaylanan kredileri de 90.000 TL olmak üzere 24 ay vadeli olarak hesaplarına yatırabiliyor.

Adil paraya ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek Akbank üzerinden kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen Kredi politikalarına uygun olmaları ile birlikte aynı gün içinde hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya Akbank direkt uygulamasını cep telefonunuza indirerek internet şifreniz ile birlikte giriş yaparak Kredi başvurusunda bulunarak düşük faizli kredi onayı alıp almadığınızı hemen şu an bile öğrenebilirsiniz.

Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak onaylanan kredileri hemen görecek ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredinizi hesaplarınıza yatırarak kullanacaksınız.

Akbank bireysel kredi kampanyası adı altında vermiş oldukları bu kredilerde banka şubelerine giderek veya akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek de kredi onayı alacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak Kredi işlemlerine hızlı bir şekilde sunacağını açıkladı. Akbank resmi internet sitesine giriş yaparak kampanya detayları hakkında bilgiler alabilir ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak hemen aynı gün içinde öğrenebilirsiniz. Güncel kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız da yine akbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak işlem yapmanız gerekiyor.

Başa dön tuşu