Güncel

Bugün resmen açıklandı! Emekli, asgari ücretli, memur herkes 100.000 TL alacak! Hesapları kontrol edin!

Yılların köklü bankalarından olan ve müşterilerine kıymet veren Ziraat bankası acil olarak nakde ihtiyacı olan müşterileri için yeni bir kampanya daha duyurdu. Düşük faiz oranlarına sahip olan kampanyaya isteyen herkes başvuruda bulunabilir. Sadece maaş bordronuzu bankaya bildirmeniz yeterli. Kefil ya da ipotek gibi ekstra işlemlere gerek yok. Sunulan kredinin limiti ise 100.000 TL olarak belirlenmiş durumda.

Limitin bu kadar yüksek tutulmuş olması nedeniyle kampanyaya katılımın oldukça yüksek olacağı düşünülüyor. Bu nedenle Eylül ayının sonuna kadar sürecek kampanyaya katılmayı düşünüyorsanız hızlı davranmanızı tavsiye ederiz. Bu bankanın sunduğu düşük faizli kredi seçeneği ile birçok ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yatırım yapabilir veya ev araba peşinatı ödeyebilirsiniz.

Ödeme Erteleme ve Geniş Vade İmkanlı

Ziraat bankası müşterilerine duyurduğu uygun koşullara sahip konut ve ihtiyaç kredileri ile büyük bir taktiri hak etmişken duyurduğu son kampanya ile müşterilerin verdiği değeri bir kere daha ispat etmiş oldu. Yeni duyurulan bu kampanya için günümüzde ki en düşük faizli kampanyalardan biri demek yanlış olmaz.

Banka faiz oranını 1,69 olarak belirlemiş. Bunun yanında kredi çeken kimseler isterlerse ödemeye 3 ay sonra başlayabilirler. 24 ay vade imkânı da bulunuyor. Eğer başvurmayı düşünürseniz doğrudan Ziraat Bankası şubelerine gelip müşteri temsilcilerine talebinizi iletebileceğiniz gibi Ziraat Mobil uygulaması üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurular Başladı

Düşük faizli kredi kampanyasına başvurmayı düşünüyorsanız bazı şartlar olduğunu belirtmemiz gerekir. Öncelikle başvuran kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gereklidir. Ayrıca krediyi alabilmek için T.C. vatandaşı olma zorunluluğu da bulunmaktadır. Banka ek bir işlem istememekte fakat başvuran kişinin kredi notuna bakmaktadır.

Eğer kredi notunuz 1200 veya üstünde değilse ne yazık ki kredi talebiniz ret cevabı alacaktır. Bu kampanyaya katılamazsanız üzülmenize gerek yok. Çünkü bankanın başvurabileceğiniz birçok farklı kampanyası bulunmakta ve her bunlara bir yenisi eklenmektedir. Örneğin şuan İsterseniz bu kampanya dışında 1,49 faiz oranına sahip taşıt kredisini ya da 1,79 faiz oranına sahip konut kredisi kampanyasını da deneyebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu