Ekonomi

Bu Fırsatı Kaçırmayın… IBAN numaranız üzerinden 80000 TL ödeme alın

Bu Fırsatı Kaçırmayın… IBAN numaranız üzerinden 80000 TL ödeme alın. Yapı Kredi Bankası tarafından nakit ihtiyacı olanlar için yeni bir kredi kampanyası başladı. Yapı Kredi Bankası İBAN numaraları üzerinden 80000 TL kredi kullanma fırsatı sunuyor. Şubeye gitmeden internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 24 ay vadeli 80000 TL ihtiyaç kredi kullanmak isteyen herkes bu kampanyadan faydalanabilir.

Yapı Kredi Bankası duyurdu

Yapı Kredi’nin internet sitesinden yaptığı duyuruya göre internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunan herkese aynı gün içerisinde dönüş sağlanacak ve kredi puanı tutan herkese aynı gün içerisinde kredi kullandıralacak. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi puanı 1100 ve üzerinde olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredileri aynı gün içerisinde onaylanıp, para hesaplarına aktarılacak.

Yapı Kredi Bankası’nın duyurduğu bu kampanyadan faydalanmak isteyenler ayrıca SMS ile de başvurularını gerçekleştirebilirler. Cep telefonunuz üzerinden 44 11 ‘e SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel yazın boşluk bırakın TC Kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazın ve 44 11’e gönderin.

Sms ile başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra kredi sonucunuzu banka size SMS olarak bildirecek. Başvurunuzun onaylanması durumunda banka tarafından size gönderilen SMS’de kullanabileceğiniz kredi tutarı belirtilir. Onay aldıktan sonra en yakın Yapı Kredi Bnakası şubesine giderek, kimlik ve gelir belgeniz ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu