Ekonomi

Bu ay için emeklilere 20.000 TL ödeme olacak, Son dakika o bankadan açıklama geldi

Bu ay için emeklilere 20.000 TL ödeme olacak, Son dakika o bankadan açıklama geldi. Garanti Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada, emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alan tüm vatandaşlar için 20000 TL’ye kadar kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı.

Garanti Bankası, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm emekliler için yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak kullandırmaktadır.

Emekli maaşı alan vatandaşlar, Garanti Bankası üzerinden 20000 TL’ye kadar kredi ödemesi almak istiyorlarsa o bankanın müşterisi olması yetecek.

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, nakit kredi kullanmak için uygun faiz oranları ile birlikte alacakları bu kredileri başvurularını internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Emekli maaşımızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve onaylanan bu kredileri hesaplarımıza yatırarak, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 20000 TL haricinde banka tarafından sizler için verilecek olan kredi kampanyalarına katılabilirsiniz. 20000 TL üzerinde kredi kullanacak olan emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda düşük faizlerle yararlanarak kredi olabileceğini söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu