EkonomiGüncel

Bu akşam itibariyle ödemeler olacak! Tc kimlik numaranıza göre hemen ödeme alın!

Bu akşam itibariyle ödemeler olacak! Tc kimlik numaranıza göre hemen ödeme alın! Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank, HalkBank üzerinden başlatılan yeni Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilere TC kimlik numaraları üzerinden ödemeler verilerek ihtiyaç kredisi kullandırılacağı açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde uygun faizlerle sizlere 33000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kampanyalarına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kredi ödemelerinde uygun faizlerden yararlanmak isteyen kişilerin banka müşterisi olması durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri alabilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, sizlere uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklere başlatmış olduğu bu kampanyalar haricinde kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde borç kapatma kredi ödemesi de vermektedir.

Emekli maaş alan vatandaşlar, son zamanlarda yapılan promosyon kampanyaları ile birlikte gündem olmaya devam ediyor. Emekli maaş almanız durumunda, sizlerde emekli promosyonu almak istiyorsanız, bankalardaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

  • Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda, emekli maaşını başka bankalara taşımamaları için devlet destekli olarak krediler vereceğini açıkladı.
  • Son verilen ihtiyaç kredisinde 33000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi ödemesi olabilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz.
  • 33 bin TL kadar verilecek olan ihtiyaç kredileri geri belge sunarak sizlere sunulurken, taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunulmaktadır.

Başa dön tuşu