Ekonomi

Borç kapatma kredisi kampanyası başladı! 100.000 TL’ye kadar borçları kapatın!

Borç kapatma kredisi kampanyası başladı! 100.000 TL’ye kadar borçları kapatın! Bankalar üzerinden borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilecek ve onaylanan bu ödemeleri, istediğiniz zaman hesaplarınızı yatırılarak da kullandırılacaktır.

Bankalar üzerinden 100 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere kampanya başlatan Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte vatandaşları istedikleri zaman kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Banka borç kapatma kredisi adı altında alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurusu onaylandıktan sonra banka sizden kapatmak istediğiniz borçların IBAN numarasını isteyecek ve borçları oraya gönderecektir. Borç kapatma kredilerinde elinize para kalmayacaktır.

Banka borçlarınız olan bankalara kapatmalı olarak para gönderimi yapar ve bu şekilde kredi kullanırsınız. Eğer elinize para almak istiyorsanız bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

İhtiyaç kredilerinde de banka yüksek limitli krediler vermektedir. Dilerseniz ihtiyaç kredisi alıp siz borçlarınızı elden kapatabilirsiniz. 100.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaya ipotek vermeniz gerekmektedir.

Başa dön tuşu