Ekonomi

Bireysel kredi kampanyası başladı! Kamu bankaları ödemeleri hızlı ve anında yapacak!

Ziraat Bankası, Vakıfbank Halkbank üzerinden kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 50000 TL’ye kadar ödeme verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için öncelikli olarak banka müşterisi olması gerekiyor. Kamu bankalar, yapmış oldukları bu kampanyalarda, bireysel kredi kampanyası adı altında sadece kendi banka müşterilerine düşük faiz oranlarıyla birlikte ödeme yapmaktadır.

Daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullanım, düzenli ödemeler yapan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda internet şifresi alarak internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi kullanabilecek.

Sadece bireysel olan müşterilerin kampanyaya katılarak, 36 ay vadeli kredi kullanabilecekleri bu, Nakit kampanyasında işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanarak, 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturularak kredi kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemelerinden faydalanabilmektedirler. Kamu bankaları üzerinden diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanıp kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu