Ekonomi

Bankamatik kartı olanlara, Yapı Kredi Bankası 30.000 TL ödeyecek! Bugün başladı…

Bankamatik kartı olanlara, Yapı Kredi Bankası 30.000 TL ödeyecek! Bugün başladı… 30000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriyor. 30000 TL kredi almak istiyorsanız sizlerde Yapı Kredi Bankasının başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi yapabilir ve kredi kullanabilirsin.

30000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı ürünlerine, düzenli ödemiş olması durumunda oluşacak kredi puanı yüksek olması gerekmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalara katılmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj gönderin.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan bu krediler, aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak kullandırılacaktır.

Yapı Kredi, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle emekli olan vatandaşlar içinde yapılacak olan bu kampanyalarda, emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında, şubelere gitmeden hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu