EkonomiGüncel

Bankalar açıkladı! Ziraat, Vakıf, Halkbank ve PTT verecek, 20.000 TL “Gelir Belgesiz” Ödeme olacak!

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden sizlere gelir belgesiz olarak 20000 TL’ye kadar ödeme olacağı haberi geldi. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT yapmış oldukları bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte uygun faiz oranlarından yararlanarak vatandaşlara kredi imkanı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde uygun faiz oranlarından yararlanarak sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuruda, gelir belgesiz olarak sizlere verecekleri bu kredi kampanyaları ile birlikte hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştireceğini açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyalarda uygun faiz oranları ile birlikte sizlere hem emekli kredisi, hem de borç kapatma kredisi de veriyor. 20000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar, daha yüksek limitlerde kredi almak istiyorlarsa, bankaların başlatmış oldukları kredi kampanyalarına katılarak yüksek limitli krediler kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz.

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar ise cep telefonlarının mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasına 30 50 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda kredi alabilmektedir. Ptt üzerinden onay almanız durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu