EkonomiGüncel

Aralık Ayı Müjdesi! Cumhurbaşkanı Duyurdu! Emekliye Ödeme!

Aralık Ayı Müjdesi! Cumhurbaşkanı Duyurdu! Emekliye Ödeme! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurusu yapılan ve emekli olan vatandaşlar için ödenecek olan nakit kredi kampanyası ile ilgili bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden başvuru yaparak emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşı olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden, yapacakları tüm işlemlerde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilirler.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit başvurusu gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olması durumunda internet üzerinden işlem yapabilir. Nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinde hesabı olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde, internet üzerinden de banka şubeleri üzerinden de 50000 TL’ye kadar ödeme alabiliyor.

Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için PTT şubelerine giderek işlem yapabilir ve PTT üzerinden SMS ile de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderebilirsiniz.

Başa dön tuşu