Ekonomi

Akşam açıklaması duyuruldu: Emekliye resmi gazete yayımlandı! 3000 TL üzerinde maaş alanlara müjde

Gece açıklaması duyuruldu: Emekliye resmi gazete yayımlandı! 3000 TL üzerinde maaş alanlara müjde. Emekli maaşı 3000 TL üzerinde olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilerek, acil ihtiyaç kredisi imkanı, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden resme gazetede yayınlanan 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasında devlet destekli olarak düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanarak ilk taksit ödemenizde de 90 gün erteleme yapabilirsiniz.

Emekli olan kişilerin özellikle emekli promosyonu yüzünden özel bankaları maaş taşımasını istemeyen kamu bankaları yapmış oldukları ihtiyaç kredileri kampanyaları ile birlikte vatandaşlara düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi vermeye devam edecek. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuz hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredilerde de şartları uygun olan vatandaşlar, aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabileceklerdir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almıyorsanız maaş, taşıma işlemlerinizi yaptıktan sonra bu bankaların başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak destek kredilerinden faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde yapmış oldukları kredi başvuruları ile birlikte 50000 TL’ye kadar kredi kullanırlarsa bu kredilerde gelir belgesi olmadan internet bankacılığı uygulaması üzerinden de işlem yapabilirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulamasını indirerek, 7 24, ister bankacılık işlemlerinizi isterseniz de kredi işlemlerinizi takip ede bilirsiniz.

Başa dön tuşu