Ekonomi

Akbank’tan Müjdeli Haber! 50000 TL nakit ve kefilsiz kredi isteyenlere şipşak onay

Akbank’tan Müjdeli Haber! 50000 TL nakit ve kefilsiz kredi isteyenlere şipşak onay. Akbank’ın başlattığı yeni bir kampanyada nakit ihtiyacı olan kişiler tek tıkla kredi kullanabilecekler. Akbank’ın internet sitesi üzerinden 50000 TL için çok kolay bir şekilde başvuru yapabilecek ve parayı hesabınıza hemen aktarabilceksiniz. Her şeyin aşırı pahalı olduğu bu günler de uygun faiz oranlarını kullanarak nakit ihtiyacınızı giderebileceksiniz.

Akbank Herkese Kredi Verecek

Kredi notu 1100 ve üzerinde olan herkes Akbank’tan aynı gün içerisinde kredi başvurusu yapıp, aynı gün içerisinde parayı hesaplarında görebilecek. Kredi notunuz yüksek ise siz de başvurularınızı Akbank internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Akbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak için Ocak ayı sonuna kadar devam eden kampanyanın detaylarını resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.  Ayrıca Sms ile başvurunuzu yaparak hemen sonuç alabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak isteyenler Kredi yazıp boşluk bırakıp TC numarasını yazarak 44 25’e gönderebilirler. Sms sonucunuz size 10 dakika içerisinde gönderilir. Sms sonucunuzun olumlu olması halinde Akbank internet şubesi üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank internet şubesi üzerinden kredi kullanılabilmesi için Akbank müşterisi olmanız gerekiyor.

Akbank mobil uygulama üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden tatil günlerinde bile cevap alabilirsiniz.

Akbank’ın kredi kampanyaları hakkında daha net bilgi almak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu