Ekonomi

Akbank yaptığı duyuruda, emekli maaşı alanlara 100.000 TL vereceğini açıkladı!

Akbank yaptığı duyuruda, emekli maaşı alanlara 100.000 TL vereceğini açıkladı! Akbank, emekli maaşı alan vatandaşlara 100000 TL’ye kadar ödeme vereceğini, resmi internet sitesi üzerinden duyurduktan sonra başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli kredi vereceğini açıkladı.

Akbank, yaptığı kampanyalarda özellikle bireysel müşterilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerine devam etmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bu bankanın başlatmış olduğu Emekli Kredisi kampanyasına katılabilirler.

Akbank Emekli Kredisi Kampanyası:

Akbank, kendi bankasından emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyalarda özellikle nakit ihtiyacı olan vatandaşların şubeleri üzerinden yapacakları başvurularda, ödemelere hemen Akbank Direkt uygulaması üzerinden vermektedir.

Emekli maaşını Akbank üzerinden alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanabilecekleri bu kampanyalara katılarak, Akbank Direkt uygulaması üzerinden internet aracılığı ile birlikte kredi alabilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu, ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak kayıt bulunmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Başa dön tuşu