EkonomiGüncel

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank duyuru yaptı! 50 bin TL ödeme vereceğini açıkladı!

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank duyuru yaptı! 50 bin TL ödeme vereceğini açıkladı! Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında 50000 TL’ye kadar ödeme alabilirsiniz. Banka kredi puanı uygun olan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirecek olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlem yapılıyor.

Sms ile bankaların internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve anında kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşları uygun faizlerle kredi alabilmeleri için kredi puanı yüksek olması gerekmektedir. Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak veya bankaların mobil uygulamalarına giriş yaparak buralardan kredi kampanyalarına katılabilirler.

En kolay kredi başvuru yöntemlerinden birtanesi hangi banka üzerinden kredi almak istiyorsanız o bankanın internet sitesine girerek kredi başvuru formunu doldurarak, ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz.

KREDİ

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan kampanyada cep telefonunuz üzerinden SMS atarak veya mobil uygulamaları kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilir ve 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından işlemlerini gerçekleştirerek, kredi alacak olan vatandaşlar, 90 gün ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için en yakın banka şubelerine giderek işlem yapabiliyor.

Başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişiler banka hesabı olmaması durumunda ise şubeler aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabileceklerdir.

Başa dön tuşu