EkonomiGüncel

Akbank ve Ziraat Bankası Banka Hesabı Olanlar Dikkat! 2 Banka Sizlere 3 Gün Süre Verdi, İşlem Yapın

Akbank ve Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara belirtilen politikalara uygun olarak hızlı bir şekilde kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Akbank ve Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verileceği duyuruldu. Akbank ve Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilere 3 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 50000 TL düşük faizli kredi vereceğini açıkladı.

AKBANK

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Akbank hesabı olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 24 kredi başvurusunda bulunabilecektir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır.

ZİRAAT BANKASI

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar, 3 gün içerisinde başvuru gerçekleştirmeleri durumunda 30000 TL’ye kadar ödenecek olan kredilerde düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi alabileceklerdir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlem yapabileceklerdir. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabilmektedir.

Başa dön tuşu