EkonomiGüncel

Akbank ve Denizbank Ev Hanımlarına 10.000 TL Nakit Kredi Ödemesi Yapacak!

Ev hanımı olan kişiler için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde kredi kullanabilecekleri, bankalar araştırılmaktadır. Ev hanımı olmaları durumunda daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olan tüm vatandaşlara, Akbank ve Denizbank tarafından yapılan kampanya ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve SMS ile ne kadar kredi onay alacağınızı görebileceksiniz.

Akbank ve Denizbank, emekli maaş alan tüm vatandaşlar için yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde kullandırmaktadır. Akbank ve Denizbank, emekli maaş hesaplarınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi paketleri sunmaktadır. 10 bin TL kredi başvurusu yapmanız durumunda sizlere gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak ve daha önceki çalışmalarımızdan ötürü almış olduğunuz nakit krediler hesaplarınıza internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yatıra bileceksiniz.

AKBANK VE DENİZBANK

  • Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj olarak gönderin.
  • Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı 32 80 numarasına mesaj olarak gönderin.

Gönderilen mesaj sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlemler yapılarak kredi imkanı sağlanırken, kredi kullanacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Banka kredi puanınızın uygun olması durumunda, Akbank ve Denizbank’ın mobil uygulamaları üzerinden internet bankacılığı aracılığı ile birlikte de kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu