EkonomiGüncel

Akbank TC Kimlik Numarası Üzerinden 100.000 TL’ye Kadar Ödeme Verecek!

Akbank TC Kimlik Numarası Üzerinden 100.000 TL’ye Kadar Ödeme Verecek! Akbank üzerinden sizlerde kimlik numaramız aracılığı ile birlikte 100000 TL’ye kadar ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirecek banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu hemen ödenmektedir. Akbank banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak gelir belgesiz kredi imkanı sağlıyor. Banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar kefil vererek veya banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden emekli maaş almaları durumunda kredi ödemeleri alabilmektedirler.

Akbank üzerinden TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirebiliyor. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verir, onaylanan krediyi Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden kullanmış olduğunuz tüm kredilerde özellikle düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabileceğiniz gibi, ayrıca bankada, masrafsız ve gelir, belgesiz olarak kredi imkanından da faydalanmış olacaksınız.

Emekli maaş alan vatandaşlar ise emekli maaşını o bankaya taşıdıktan sonra en yakın banka şubelerine giderek hızlı bir şekilde kredi kullanabilecek ve yüksek limitli kredileri, maaş, taşıma işlemler sonrasında yapabileceklerdir. maaşınızı, Akbank şubelerine taşımanız durumunda 7000 TL ye kadarda emekli promosyon alabilirsiniz.

Başa dön tuşu