EkonomiGüncel

Akbank SMS atarak sizlere 50 bin TL kredi vereceğini açıkladı! Tek şart kredi puanı!

Akbank SMS atarak sizlere 50 bin TL kredi vereceğini açıkladı! Tek şart kredi puanı! Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara 50000 TL’ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Akbank 50000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi verilecek.

SMS KREDİ

Akbank 50000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden yapacağınız işlemler için cep telefonunuz üzerinden SMS atarak sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir.

44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar SMS ile yapmış oldukları başvurular sonrasında kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atmanız halinde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara sizlerde 5 dakika içerisinde katılarak, hemen işlem yapabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi 5 dakika içerisinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde işlem yapacak ve kredi ödemelerini hızlı bir şekilde alabileceklerdir.

Başa dön tuşu