Ekonomi

Akbank Ocak Ayının 22sine kadar hesabı olan kişilere uyarı yaptı! Son karar sizin!

Akbank Ocak Ayının 22sine kadar hesabı olan kişilere uyarı yaptı! Son karar sizin! Akbank üzerinden ekip, ihtiyacı olup, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde, Akbank, resmi internet sitesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Ocak ayının 22-ine kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan Akbank müşterileri, Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi başvurularında bulunabilir, onaylanan bu kredileri kendi hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabilmektedir.

Akbank kredi başvuru şartları nedir?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, kredi başvuru şartlarını merak ediyor. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, bu bankalardan TC kimlik numarası üzerinden kredi kullanabiliyor. Akbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirecekleri bu bankalar üzerinden kredi başvurularını 5 dakika içerisinde yapabilmektedir. Kredi puanı 1400 ve üzerinde olan her vatandaş, Akbank üzerinden yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak istedikleri zaman bu bankadan kredi kullanabilmektedir. Akbank vermiş olduğu, ihtiyaç kredisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara bireysel müşteri olması durumunda işlem yapacak ve bu kredileri, bu şekilde ödeyecektir.

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi için SMS atabilir. SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

Başvuru yapan kişiler kredi onayı almaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilmekte ve kredi onayı almaları ile birlikte de hesaplarına alacakları bu ödemeleri aynı zamanda Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kullanabilmektedirler.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğumuz başvurular sonrasında nakit ihtiyaci olan kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilmektedirler.

Başa dön tuşu