Güncel

Akbank müşterilerine güzel haber: Bankadan 40.000 TL kadar, Online ve Kefilsiz nakit alabileceksiniz

Akbank müşterilerine güzel haber: Bankadan 40.000 TL kadar, Online ve Kefilsiz nakit alabileceksiniz. Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 40000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri Akbank Direkt uygulaması üzerinden online olarak verilmektedir. 40000 TL kefilsiz ve gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda isteyen vatandaşlar, mobil uygulamaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularında bulunabilir, isteyen vatandaşlar ise 40000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa, Akbank Direkt uygulamasını tercih edebilmektedir.

Akbank, kendi müşterilerine yapmış olduğu bu kredi haberinde, düşük faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli gibi yüksek limitli kredi ödemeleri alabilirsiniz. Akbank hesabı olan tüm vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri verilmektedir.

Akbank kredi başvuru şartları nelerdir?

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, öncelikli olarak bankanın yapmış olduğu kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanız isteniyor. Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi notunuz en az 1400 üzerinde olması gerekmektedir. Emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlara acil ihtiyaçları olmaları durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde bu banka üzerinden alabilmektedir. Bankadan kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, düşük faiz oranları ile birlikte işlem yapacak ve kredi kullanımı gerçekleştirilecektir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilir, bankanın diğer kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu…

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız birden fazla yöntem ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz.

  • Online olarak Akbank üzerinden 40 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. 40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler internet bankacılığı şubesi olan Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan Kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilir.
  • 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu online olarak yaptığımız zaman kredi onayı olarak hemen kredinizi hesabı atabilirsiniz.
  • 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak bu banka üzerinden kredi kullanabiliyorsunuz.
  • Akbank ayrıca SMS ile de müşterilerine ne kadar kredi onayı aldığını gösteren bir uygulama yapmaktadır.
  • Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 44 25 numarasına göndererek kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu