Ekonomi

Akbank Kredi Notu 1200 ve üzerinde olanlara 40.000 TL ödeme yapacak! Son dakika…

Akbank Kredi Notu 1200 ve üzerinde olanlara 40.000 TL ödeme yapacak! Son dakika… Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kredi ödemelerinde uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabilmeniz için kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekiyor.

40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm bireysel müşteriler için başlatılan bu kampanyada 18 yaş üzerinde olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, Akbank üzerinden kredi imkanından faydalanabileceği bir kampanya hazırlandı.

Akbank İhtiyaç Kredisi adında verilecek olan bu kredilerde, TC kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan krediyi de dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Akbank üzerinden SMS ile de kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmesi için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi yeterli olacaktır.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor, kredi puanı uygun olan vatandaşlar, kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Akbank kredi notu uygun olan vatandaşlar için kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyaları üzerinden sizlerde 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz.

Akbank Direkt uygulanması ve Akbank’ın SMS kredi servisini kullanarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli İhtiyaç Kredisi ödenmektedir.

Başa dön tuşu