EkonomiGüncel

Akbank Kasım Ayı İçin Duyuru yaptı! Başvuru Yapan herkese, İhtiyaç kredisi ödemesi, düşük faizli olacak!

Akbank Kasım Ayı İçin Duyuru yaptı! Başvuru Yapan herkese, İhtiyaç kredisi ödemesi, düşük faizli olacak! Akbank resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda, başvurularını gerçekleştiren kişilere uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirmektedirler. Nakit kredi almak için başvuru yapacak olan kişiler, Akbank müşterisi olması durumunda Akbank direkt uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi alabileceklerdir. Akbank kredi başvurusu için de banka bazı şartlar istemektedir. Kredi notu uygun olan herkes, başvuru yaparak hemen onay alabilir ve kredi sonucunuza göre ödemeler hesaplara atılabilecektir. Kredi notunuza göre ödeme almak istiyorsanız veya başvurunuzu bu bankadan yapmak istiyorsanız, hemen 5 dakika içinde SMS atabilir veya bankanın yaptığı kampanya olan Akbank kredi başvurusunu internet üzerinden alabilirsiniz.

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilmektedir.

Akbank kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu bu banka üzerinden yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banka şubelerine gitmeden kredi sonucunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri durumunda, Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusunda bulunmuş olur.

Akbank hesabınızın olması durumunda ise şubelere gitmeden yine Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır. Hesabınız üzerinden alacağınız İhtiyaç Kredisi Başvurusu için internet bankacılığı şifresiyle birlikte 7 24 bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu