Ekonomi

Akbank İhtiyacı Olan Bireysel Müşterilere, 22.000 TL Nakit Ödeme Yapacağını Açıkladı!

Akbank İhtiyacı Olan Bireysel Müşterilere, 22.000 TL Nakit Ödeme Yapacağını Açıkladı! Akbank, ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 22000 TL’ye kadar gelir belgesiz, nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hemen verilecek. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olduğunu düşünüyorsanız, 22000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi hemen alabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz banka üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilerin kredi puanı yüksek olması ve daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olması istenmektedir.

22000 TL nakit kredi başvurusu

Acil kredi ihtiyacı olan vatandaşlar için sürekli güncel kampanyalar yapan Akbank, cep telefonu üzerinden SMS atan vatandaşlara kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için ihtiyaç Kredisi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyada cep telefonunuzdan mesaj atarak, ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz.

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Akbank müşterisi olan vatandaşlar, 22000 TL kredi onay almaları durumunda, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan da kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan tutar kadar kredileri kendi hesabına, şubelere gitmeden 7 24, hemen işlem yapabilir.

Akbank müşterisi olan vatandaşlara ayrıca, en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabilmektedirler. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlara, Akbank üzerinden bireysel tüketici kredisi, istedikleri zaman kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu