Ekonomi

Akbank hesaplara 200.000 TL ödeme yapıyor! Bugün başlatıldı, Ay sonunda bitiyor!

Akbank hesaplara 200.000 TL ödeme yapıyor! Bugün başlatıldı, Ay sonunda bitiyor! Akbank banka hesaplarına 200.000 TL’ye kadar ödeme yapacağını duyurdu! Bugün itibari ile başlayan kampanya ay sonunda bitiyor!

Akbank aracılığı ile başlatılan yeni nakit ihtiyaç kredisi kampanyası ile beraber nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşların hepsi banka müşterileri olmaları durumunda en uygun faiz oranlarıyla beraber uygun ödeme seçenekleri kapsamında 200.000 TL tutarındaki ödemeyi hemen alabilirler.

AKBANK KREDİ

Banka tarafından resmi internet sitesi üzerinden yapılmış olan açıklama kapsamında, piyasadaki en uygun faiz oranlarının uygulanacağı bilgisi paylaşılmakla beraber yılın son günlerinde yeni yıla yapılacak olan bütün hazırlıklar da vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaları gibi bir hedef bulunmaktadır. 200.000 TL tutarındaki kredi miktarını toplamda 12 aya varan tutarlar ile geri ödeme seçenekleri sun olmakla beraber, hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi olarak bu parayı değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda banka genel olarak kredi notuna bakarak ve gelir düzeyine uygun şekilde sizlere kredi limiti sunmaktadır.

BAŞVURU YAPIN

Akbank tarafından sunulmuş olan kredi imkanından hemen faydalanabilmek için şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Akbank tarafından geliştirilmiş olan bu kampanyaya katılmak istiyorsanız internet bankacılığı ile beraber SMS başvuru yöntemini de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kredi başvuru süreçlerini olabildiğince kolay hale getirebilmek için gerekli bütün adımları atan Akbank, kullanması kolay olan mobil uygulaması üzerinden de bu krediyi verebilmektedir. Gecikmeden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu