EkonomiGüncel

Akbank hesabı olanlara uyarı! Banka cebinde kartı olanlara 70.000 TL ödeme yapacak!

Akbank hesabı olanlara uyarı! Banka cebinde kartı olanlara 70.000 TL ödeme yapacak! Akbank hesabınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalar başladı. Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 70000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri verileceği, internet siteleri üzerinden yayınlandı.

Akbank şubelerine giderek veya Akbank’ın SMS kredi servisini kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kredi ortamlarında sizlerde 70000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde verecek ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak kullanacaklardır. Nakit kredi almak için başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, Akbank’ın SMS kredi servisini kullanarak işlemi yapabilirsiniz. Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada kredi notu uygun olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi sonucunu hemen verir ve kredi notu uygun olan tüm kişiler bu ödemeleri hızlı bir şekilde alabilmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri belirli şartlara uygun olarak hemen verilmektedir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmak isteyen vatandaşların kredi puanı 1500 ve üzerinde olması gerekiyor.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden resmi internet sitesi aracılığı ile birlikte internet bankacılığı uygulaması üzerinden ve size en yakın Akbank şubesinden kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar ise Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 4425 numarasına göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.

Başvurularını gerçekleştirerek, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, Bireysel yazıp boşluk bırakıp göndermiş oldukları bu mesaj ile birlikte onay alırlarsa, krediyi en yakın banka şubesinden kimlikle kullanabilir.

Başa dön tuşu