EkonomiGüncel

Akbank Emekli Maaşı Alan Kişilere 20.000 TL ve Üzerinde Ödeme Yapacağını Açıkladı

Akbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni duyurdu. Uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanmak isteyen emeklilere yüksek limitli kredi ödemeleri gerçekleştirilecek. Akbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri verilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar, emekli maaşlarını bankalar üzerinden almaları durumunda, diledikleri zaman başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşları, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlara banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda emekli maaşını bu bankaya taşıyarak, 20000 TL kredi ödemesi verilmektedir.

Akbank internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara belirli kredi politikalarına uygun olarak 20000 TL’ye kadar kredi ödemesi hemen ödeniyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve bu bankalar üzerinden yapılacak olan işlemlerde nakit kredi kullanabileceğiniz kampanya katılmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara Akbank, hemen ödeme yaparak onay vermektedir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilir, onaylanan tutar, hesabınıza yatırabilirsiniz.

Başa dön tuşu