Ekonomi

Akbank Duyurdu ! Yüzde 0 faizli 10000 TL ihtiyaç kredisi: Hemen başvuru yapın!

Akbank Duyurdu ! %0 faizli 10000 TL ihtiyaç kredisi. Akbank 13 Ocak’a kadar geçerli bir kampanya duyurusu yaptı. En az 1000 TL en fazla 10000 TL bireysel ihtiyaç kredisinden 12 ay vadeli olacak şekilde ihtiyacı olan herkes faydalanabilecek.

%0 faizli 10000 Tl ihtiyaç kredisi kullanmak için Akbank müşterisi olmanız yeterli.
Akbank’ın duyurduğu bu kısa süreli %0 faizli 10000 TL ihtiyaç kredisinden faydalanabilmeniz için Akbank mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Akbank mobil uygulamasını indirdikten sonra Akbanklı Olmak İstiyorum seçeneğine tıklayarak işlemlerinizi tamamlayın. Akbank müşterisi olduktan sonra bu kampanyadan faydalanabilmek için hak kazanacaksınız. Ayrıca kredi puanınızın da 1500 ve üzeri olması gerekiyor.

Not: Kampanya 13 Ocak tarihine kadar geçerli.

Akbank Müşterilerine %0 faizli 10000 TL kredi veriyor

Akbank müşterisi olduktan sonra yapmanız gereken tek şey Akbank’ın mobil bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirmek. Akbank tarafından başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi sonucunda banka tarafından bilgilendirileceksiniz. Krediniz olumlu değerlendirildikten sonra paranızı hesabınıza aktarabilmeniz için en yakın şubeye gidebilirsiniz. Akbank mobil uygulamasını kullanarakda kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank’ın düzenlediği %0 faizli ihtiyaç kredisinden 12 ay vadeli olarak faydalanabilirsiniz. Kampanya detaylarını öğrenmek için bankanın resmi internet sitesine girerek de öğrenebilirsiniz. Bankalardan işlem yapacak olan kişilerin daha önce banka müşterisi olması durumunda da kredi ödemeleri alacaklardır.

Başa dön tuşu