EkonomiGüncel

Akbank duyurdu! 3 Ay ertelemeli kredi kampanyası başladı!

Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başladığı açıklandı.

Akbank kredi politikalarına uygun olan tüm bireysel müşterilerin 18 yaşından büyük olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanabilecekleri bu kampanyalar üzerinden desteklerden faydalanabilmektedirler. Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde işlemler gerçekleştirilmektedir.

Acil kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli gelir belgesiz, masrafsız ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlayacak olan Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada, başvuruları almaya başladı.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilmektedirler.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da işlem yapabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirler. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar ayrıca Akbank Direkt uygulamaları üzerinden de sizlere hızlı bir şekilde ödenmektedir.

Başa dön tuşu