EkonomiGüncel

Akbank Bütün Kredi ve Kartı Borçlarınızı Kapatacak! 30.000 TL’ye Kadar Gelir Belgesiz Ödeme Verecek

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde hem ihtiyaç kredisi, hem de kredi ve kredi kartı borçlarını kapatabilecekleri 30000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi verilecek. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde 30000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Akbank 30000 TL’ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredilerinde, sizlere aynı zamanda kredi kartı ve kredi borçlarımızı kapatmaz içinde destek olmaktadır. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli 30000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz kampanyalara kolay bir şekilde cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da katılabilir ve ne kadar ona yazdığınızı mesaj atarak öğrenebilirsiniz. Akbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara banka, belirtilen politikalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere kredi yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numaralarında yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri durumunda kredi ödemesi vereceğini duyurdu. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj ile birlikte kredi işlemlerinize hemen yapabilecek ve 3 ay ertelemeli, bu kredileri kullanabileceksiniz.

Başa dön tuşu