EkonomiGüncel

Akbank Borçlarınızı Kapatmak İçin 50.000 TL Ödüyor! Düşük Faizli Onay Alacağınız Kampanya Tanıtıldı!

Akbank Borçlarınızı Kapatmak İçin 50.000 TL Ödüyor! Düşük Faizli Onay Alacağınız Kampanya Tanıtıldı! Akbank, yeni yapmış olduğu borç kapatma kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri yapacağını açıkladı. AKBANK, borçlarını kapatmak için başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirerek nakit ödemesi vermektedir. 50000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda aralık ayı sonuna kadar düşük faizlerle kredi alabilecekleri bu kampanya, resmi internet sitesi üzerinden tanıtıldı.

Akbank hesabı olan tüm vatandaşlar başvurularını internet üzerinden de gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde sizleri kullandırılacaktır. Akbank, yapmış olduğu kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşları, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini uygun faizlerle veriyor. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz veya onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların hemen aynı gün içinde yapacakları tüm işlemlerde kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılmaktadır.

Akbank, yapmış olduğu yeni kampanyada, borç kapatma kredisi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar için şubeler üzerinden destek kredisi verecek. Diğer bankadaki olan güncel kredi kartı ve güncel ihtiyaç kredisi borçlarınızı kapatmak için Akbank üzerinden nakit kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

En yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı dakika içerisinde hesaplarına ödemeler alacağını da söylemek istiyoruz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlere 24 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.

NOT: Eğer bankalar üzerinden 36 ay vadeli olarak kredi kullanmak istiyorsanız, 50000 TL’ye kadar kredi imkanından faydalanmanız gerekiyor.

Başa dön tuşu