EkonomiGüncel

Akbank Başvuru Yapan Bireysel Müşterilere 20.000 TL Ödeme Yapacak! 3 Gün İçinde İşlem Yapın!

Akbank, başvuru yapacak olan bireysel müşteriler için vermiş olduğu 20000 TL ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan son işlemlerde ihtiyaç kredilerinde belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için banka şartlarına uygun olması durumunda istedikleri zaman kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, özellikle SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde Akbank Direkt uygulaması üzerinden de gerçekleştirebilmektedir. Bireysel müşterilerin kredi alabilmeleri için banka kredi puanı 1400’ün üzerinde olması, banka tarafından istenmektedir.

Akbank Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların emekli olması durumunda maaşları Akbank üzerinden alınıyor ise ve daha önce Kredi kullanmadılarsa bankadan daha yüksek limitlerde de ihtiyaç kredisi alacağını söylemek isteriz. Emekli maaşınızı taşıdıktan sonra banka şubelerinden ve banka mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak onay alabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için kredi almak isteyen vatandaşlara aynı gün içinde destek kredileri verilmektedir. Son işyerinde 3 aydır çalışıyorsanız ve bankadan kredi kullanmak istiyorsanız ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin 1100 ve üzerinde kredi puanı olması durumunda en yakın banka şubesine giderek veya bankanın mobil uygulaması üzerinden başvurularını yaparak İhtiyaç Kredisi olarak 20.000 TL alacağını söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu