Ekonomi

Akbank bankamatik kartı kullanan kişilere 90.000 TL ödeme verdi! Bugün başladı ve 3 gün daha sürecek

Akbank bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için 90000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Akbank, kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, 90000 TL 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte sizlere destek kredileri vereceğini ve bu kredilerde şartlar uygun olarak hemen ödeme alacağını duyuruldu. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemlerinizde hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde kolay bir şekilde yapabilmektedir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi işlem ödemeleri gerçekleştirilerek 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvuru şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde işlemleri yapılacağı haberi verildi. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvuru şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde hemen işlemlerinizi yapabilecek ve 90000 TL kredi ödemesinden faydalanabileceksiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek ise birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank, yapmış olduğu başvurularda özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaraları üzerinden ihtiyaç kredisi imkanı, cep telefonları üzerinden SMS ile hemen yapmaktadır. Sms ile kredi başvurusunda bulunduktan sonra hemen aynı gün içinde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu