EkonomiGüncel

Akbank Banka Hesabı Olanlara 43000 TL Ödeme!

Akbank banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 43000 TL‘ye kadar nakit ödemesi verileceği açıklandı. Akbank banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada 43000 TL’ye kadar nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar hemen ödeme verilmektedir.

36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşların, Akbank müşterisi olması durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerini kolay bir şekilde yapabileceğini söyleyebiliriz.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, banka kredi puanım 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi için Akbank şubelerini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Sms ile kredi başvurusu yapabildiğiniz gibi, ayrıca Akbank Direkt uygulaması üzerinden de 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmeniz mümkün olmaktadır.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda kredi başvurularını artık cep telefonları üzerinden SMS atarak hemen yapabiliyor. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası üzerinden 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu