Ekonomi

Akbank banka hesabı olanlar dikkat etsin! 4 gün sürecek!

Akbank banka hesabınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, 4 gün içerisinde ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu krediler, istediğiniz zaman hesaplarınızı yatırarak alabileceksiniz. Akbank, yapmış olduğu yeni kampanyada kendi banka hesabı olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi almaları durumunda, şubelere giderek işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğini açıkladı.

Akbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da yapabilir, oturduğunuz yerden aynı gün içerisinde ne kadar kredi onayı alakanız hemen görebilirsiniz. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanıyor.

Akbank, ihtiyaç kredisi

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi durumunda, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru yapmış olacaktır. Akbank üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden, alacakları bu kredilerde 5 dakika içerisinde sonuç alacaktı, onaylanan kredilerini hesaplarına gönderecek. Akbank Direkt uygulaması kullanan vatandaşlar da Akbank Direkt uygulamasını kullanarak 7 24 kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması, banka tarafından istenmektedir. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilmeleri için şubelere gitmeden, yapacakları bu işlemlerde 5 dakika içerisinde kredi sonucu hemen ödenmektedir.

Başa dön tuşu