EkonomiGüncel

Akbank banka hesabı olanlar dikkat! 12 gün içinde işlem yapmazsanız, bir daha olmayacak!

Akbank banka hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda 12 gün içerisinde işlem yapmaları halinde uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri alabilecek. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarınızı yatırım, kullanabileceğiniz açıkladı.

Akbank 12 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi ödemelerinden faydalanarak hızlı bir şekilde işlem yapabileceğini duyurdu. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU!

Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da yapabilirsiniz. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde bekliyor.

Akbank Direkt uygulaması kullanacak olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmak için banka müşterisi olması ve banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda internet bankacılığı şifresi üzerinden uygulama üzerinden kredi kullanması gerekiyor. Akbank müşterisi olan vatandaşlar da nakit ihtiyacı olmaları durumunda istedikleri zaman başvurularını, şubeler üzerinden yapabilmektedir.

Başa dön tuşu