EkonomiGüncel

Akbank 39.000 TL TC Kimlik Numarasına Ödeme Yapacak!

Akbank 39.000 TL TC Kimlik Numarasına Ödeme Yapacak! Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruyla birlikte kredi kullanacak olan vatandaşlarımızı bir şekilde ödeme yapacağı bir kredi paketi hazırladı. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuçlarını verece ve onaylanacak olan bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde ödemeler yapacağını duyurdu.

Akbank kredi başvurusu

Akbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Akbank, TC kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulamalar sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanına göre, onay vermektedir.

Kendi cep telefonu numarasını üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına göndermeniz durumunda da kredi kullanabilirsiniz. 44 25 numarasına göndermiş oldunuz, mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu